Hlavná stránka » Perfektná družina

14. augusta 2013

Perfektná družina

Otestujte si aká ste perfektná družina. Plníte odborky? Máte pestrí program?

Vyplňte spoločne s členmi družiny. Perfektnou družinou sa stanete ak na všetky otázky odpoviete naozaj čestne ÁNO.

Ak máte v nejakej oblasti nedostatky, chceli by ste sa zlepšiť a pracovať spoločne na tom aby ste sa stali perfektnou družinou? Počas družinovky si napíšte zopár riadkov, ktoré si môžete vystaviť na družinovej nástenke.

• V čom by sa chceli spoločne zlepšiť a ako by ste to mali chuť spraviť. Určite si aj čas, koľko tomu chcete venovať. Po uplynutí času sa skúste vrátiť k tomuto dotazníku a skúste si znovu prejsť jednotlivé body.

Veríme, že sa z Vás stane perfektná banda priateľov, ktorých bude spájať skauting.

Pitt

Nový názor ke článku Perfektná družina